Bodláci - Kronika

Novinky Oddíl Oddíl živě Plácostroj Kontakty Mapa webu

Bodláci Oddíl živě Kronika Hacienda 3.-5.3.2005

Hacienda 3.-5.3.2005

Hacienda začínala klasicky, jelo se na dvě půlky. Jelikož jsem jela večer, nemůžu posoudit, co se dělo odpoledne. Byla spousta sněhu, a jelikož už bylo pozdě, šly jsme spát.

Druhý den se hrály (mimo jiné) hry, a to:

Kytičková hra

S sebou jsme si vezly špejle a barevné papíry, a to právě kvůli této hře. Dostaly jsme (nebo jsme si někde našly, to už si nepamatuju) papírek s mřížkovou šifrou, jejíž výsledek byl: VYTVOŘTE ZE SVÝCH PAPÍRŮ ROZKVETLOU ZAHRADU - Piktové to měli nejrychleji, protože šli přemýšlet ven na mráz :-) - a tak jsme tvořily! Piktové s sebou prozíravě měli papíry s návodem na skládání lilií, růží a fialek (no, ono to bylo takové univerzální, šla z toho i konvalinka), takže se zahrádka opravdu povedla!

Curlyina lupičkovací hra

Všichni jsme si včer navlékli pláště a šli jsme před Haciendu. Různě jsme se mezi sebou motali, zdravili se, a to hlavní - někdy se "vraždily"! Když byl někdo "zavražděn", rozsvítil baterku a hra pro něj zatím končila. Když už bylo pár mrtvol, Curly všechny zarazila a šly jsme dovnitř. Pak se všech Curly vyptávala, kdo se s nimi bavil a tak, a podle toho lupičkovala, kdo je vrah - vylupičkovala Talutu a mě!

V neděli jsme se už doklouzaly do Kardašky a pak už pokračovaly směr Praha.

Ještě účast: tuším, že starší všichni kromě Žvyžly a Ďalky a Veverek bylo... tak nějak normálně:)

A toť vše, ahoj!

Gibra

 
© by Béra a webslave Nóblhóch