Bodláci - Kronika

Novinky Oddíl Oddíl živě Plácostroj Kontakty Mapa webu

Bodláci Oddíl živě Kronika Český Kras - Klonk 21.-22.10.2006

Český Kras - Klonk 21.-22.10.2006

Páteční večer jsme strávily v chatě. Četli jsme si testy o filmech, mobilních telefonech a o jiných věcech. Když hodiny ukazovaly za šest minut deset (i když tolik vůbec nebylo), chtěly jsme jít spát, ale potom jsme stejně byly vzhůru aspoň dvě hodiny.

Další den (v sobotu) jsme šli na Klonk, pálit dřevo z prořezané stráně. Všechno dřevo (a občes i nějakou tu chudinku rukavici) jsme úspěšně spálily. Založily jsme tři ohniště. Pak jsme si dali buřty, které přinesla Nancy. Přišel za námi i pan Biolog.

Vrátily jsme se do chaty. Večer jsme byly venku dokud bylo světlo. Béra nám dala test. Měl asi sedmdesát otázek. Byl opravdu podařený. Za šest minut deset jsme šli spát. Když jsme si šli čistit zuby, vzniklo "Pšššt".

V neděli jsme šli na výlet do jeskyní (ne do Koněpruských). Bylo to moc hezké. Cestou zpět jsme nabraji vodu. Cestu domů jsme procházely nepřátelským územím. Doprovázely jsme Duchovního vůdce (Fíju). Jako bojovníci s námi byli bojovník Pečbuřt (Harley), Slepý bojovník (Béra) a další. Naštěstí jsme mezi nepřáteli v pořádku prošli a dostali se domů.

Ivča

 
© by Béra a webslave Nóblhóch