Bodláci - Kronika

Novinky Oddíl Oddíl živě Plácostroj Kontakty Mapa webu

Bodláci Oddíl živě Kronika Dolní Lysečiny - Horní Maršov 5.-6.11.2005

Dolní Lysečiny - Horní Maršov 5.-6.11.2005

Jely jsme v sobotu ráno. Sraz byl ve čtvrt na sedm na Černym Mostě. Tříhodinová cesta pro nás byla docela náročná. Vystoupily jsme v Horním Maršově a šly kousek do Lysečin a tam jsme hledaly ubytovnu.

V ubytovně jsme se naobědvaly a vyrazily k polským hranicím. Cestou se každý zapotil, protože jak asi víte, v Krkonoších je všechno dokopce. Veverky chtěly hrát nějakou hru, tak jsme si mezi sebou předávaly klíče. Vyhrála Craab. Po návratu jsme si odpočaly a šly na večeři. Večeře byla vydatná, ale dobrá. Po večeři jsme hrály a asi kolem desátý se odebraly ke spánku.

Po snídani jsme si zabalily a chystali se na cestu. Před odchodem nás zavolali do jídelny a každému rozdali nějakou otázku. Za správnou odpověď nám dali pohár z pudingu.

Z Maršova jsme jely do Pece pod Sněžkou a čekaly na autobus do Prahy. Při čekání jsme hrály různé hry: každá družina dostala několik lepítek, na ně něco nakreslila a lepila na papír (první byli Piktové, Amazonky, Vlaštovky) Veverka hrály taky, ale ty se nevyhodnocovaly. Další hra byla taková, že družina měla napsat cestu po silnici až k vlekům a přitom získávat různé předměty (my jsme například měly nějaký obrázek a Piktové spoustu pohledů).

A zase zpátky po té dlouhé cestě Domů.

Účast: Já, Harley, Červajs, Curly, Marka, Ďalka, Magnetka, Ivča, Craab, Škarrp, Dorotka, Béra, Dumbo, Fíja, Hráša (Omlouvám se každému, kdo tam byl a já jsem ho nenapsala, protože jsem si nebyla jistá, jestli tam byl)

Žvyžla

 
© by Béra a webslave Nóblhóch