Bodláci - Kronika

Novinky Oddíl Oddíl živě Plácostroj Kontakty Mapa webu

Bodláci Oddíl živě Kronika Velikonoční puťák 2006

Velikonoční puťák 2006

Sraz byl ne Hlavním nádraží ve čtvrtek ráno. První napalánovaná věc byla prohlídka zámku v Dačicích. Prováděla nás tam paní kastelánová a bylo to tam moc hezký. Potom jsme přijeli do Slavonic. Tam jsme šli do ubytovny, kde jsme si nechali věci a šli si prohlédnout město. Podívali jsme se na náměstí, na kostel a na věž.

Další den jsme se vydali na Landštejn. Ale před Starým Městem pod Landštejnem začalo pršet a všichni byli úplně mokrý. Dorazili jsme na Landštejn a prohlédli si to tam. Byly tam různý gotický a renesanšní místnosti a klenby. Dál jsme šli do Hůrek, kde byla stanice úzkokolejky a kde jsme nasedli na vlak, který nás odvezl až do Jindřichova Hradce. Tam se nakoupilo jídlo a nasedli jsme do vlaku do Kardašky, ze které jsme šli pěšky do Haciendy, kde jsme si uvařlili rizoto.

V sobotu se šla opravit lávka k Alexandrovi (od-nahnula se tak, aby se po ní dalo chodit rovně.) Potom se začalo s úklidem louky a začali jsme stavět Benátky.

V neděli se sbíraly odpadky kolem potoka a odpoledne jsme šli na prohlídku zámku, kde nás prováděl pan kastelán a viděli jsme i druhé patro, kam se normálně nechodí.

V pondělí jsme se nasnídali, zabalili si a šli do Kardašky, odkud jsme přeplněným vlakem jeli do Veselí a pak do Prahy.

Čiklala

 
© by Béra a webslave Nóblhóch