Bodláci - Archiv

Novinky Oddíl Oddíl živě Plácostroj Kontakty Mapa webu

Bodláci Oddíl živě Archiv Pozvánka na sraz k 70. výročí založení oddílu

Pozvánka na sraz k 70. výročí založení oddílu

Milí Bodláci,

zveme Vás na oslavu 70. výročí vzniku oddílu Bodláci, která se bude konat
v sobotu 27. 7. 2013 (s možností přespání do 28.7.) na táboře Bodláků u Červené Lhoty.

Pozvánka na sraz

Letos tomu bude 70 let od doby, kdy skupina pražských dívek začala podnikat výlety za město a rozhodla se založit vlastní oddíl. Přijeďte se za námi podívat a zjistit, co se od té doby změnilo a co zůstalo stejné.

Všechny jste srdečně zvány, vítáni jsou i Vaše děti a partneři.

Na sobotní odpoledne bude připraven program pro děti i dospělé Bodláky, jehož účelem bude pobavit se, odpočinout si od života ve městě, připomenout si dobu svého dětství, oddílové a táborové rituály a dozvědět se, jak žije oddíl dnes.

Letní tábor oddílu se koná kousek od Červené Lhoty (přesný popis cesty a možnosti parkování najdete na webových stránkách oddílu). Ubytovat se můžete ve vlastních stanech na přilehlé louce, ve srubu nebo v pensionech v okolí.

Prosíme Vás o potvrzení účasti, abychom měli představu, kolik návštěvníků máme očekávat. Potvrzení prosím zapište do tabulky (nebo je pošlete na emailovou adresu bodlaci(zavináč)bodlaci.cz).

Uveďte prosím svoji přezdívku a dobu, po kterou (alespoň přibližně) jste byli členy oddílu, pokud přidáte i fotku (současnou, ale klidně i historickou), budeme rádi a ostatní návštěvníci také. Prosíme Vás také, abyste informace o srazu přeposlali těm, na které nemáme kontakt.

Další informace o programu a podrobnosti o akci se dozvíte na google stránce (odkaz viz výše), z dalšího emailu nebo na webových stránkách oddílu.

Těšíme se na Vás.
Bodláci

 
© by Béra a webslave Nóblhóch