Bodláci - Kolemjdoucí

Novinky Oddíl Oddíl živě Plácostroj Kontakty Mapa webu

Bodláci Oddíl živě Kolemjdoucí vyprávění Když byla Curly malá

Když byla Curly malá - Curlyn životní dojemný akční zdrcující příběh (sepsala Čikala a Marka)

Když byla Curly malá neuměla číst, psát ani počítat, tak vždycky, když jezdila domů kolem jednoho domu, tak se koukala na takovou ceduli. Na tý ceduli byly kolečka a u každýho bylo něco napasný, ale Curly nevěděla co, protože neuměla číst, psát ani počítat. Ale chtěla vědět, kolik těch koleček je. A protože počítala stylem: jeednaa, dvaa, třiii, protože neuměla číst, psát ani počítat, tak to nikdy nestihla. Po několika měsících usilovného počítání ji to přestalo bavit a tak toho nechala.
Po roce když se naučila číst, psát a počítat, se na ceduli znovu podívala a zjistila, díky tomu že už uměla číst, psát a počítat, že na kolečkách jsou napsaný jejich čísla podle pořadí (na 1.kolečku číslo 1.)
Z toho plyne ponaučení: pokud neumíte číst, psát ani počítat, rychle se to naučte, protože krom toho že si nebudete moct přečíst tento Curlyn životní dojemný akční zdrcující příběh, budete znevýhodněni stejně jako chudinka Curly, která také neuměla číst, psát ani počítat!

Práva na čtení, psaní a počítání Curlyna životního dojemnýho akčního zdrcujícího příběhu jsou vyhrazena, narozdíl od jiných práv na jistou větu (viď Červajs...)

 
© by Béra a webslave Nóblhóch