Bodláci - Kolemjdoucí

Novinky Oddíl Oddíl živě Plácostroj Kontakty Mapa webu

Bodláci Oddíl živě Kolemjdoucí vyprávění Shrek 2 vs. Garfield the movie

Shrek 2 vs. Garfield the movie (sepsala Čikala)

Jo. Už je to tak. Šly jsme do kina. Já, Marka, Curly a nechyběla ani Magnet. Byl to prostě normální den a všichni se těšili na Garfielda.
Jenže to není všechno. Já šla kupovat lístky. Tak jsem přišla k tý kase a chtěla jsem 4 lístky. Tak jsem to zaplatila a šly jsme. Já ukázala tý paní, co to tam hlídala, lístky. Ona nám řekla, že to začíná až asi za půl hodiny a že máme jít po eskalátorech nahoru. Holky se tam zatím koukaly na trailer. Mně bylo divný, že máme jít nahoru, protože na Garfielda se mělo jít do sálu 6, kterej je dole. Já se koukla na ty lístky a zjistila jsem, že nám dal lístky na Shreka2 a dokonce s dabingem. Tak jsem se fakt naštvala, řekla jsem tý ženský, že nám dal pokladník špatný lístky!!!
Takže jsem se vrátila ke kase a řekla mu o těch lístkách. On tam vytiskl nový lístky,ale ostatní pokladní mu řekli, že to stačí přepsat. Takže on to asi půl hodiny přepisoval. Pak jsme šly konečně do sálu.
Můj lístek vypadal asi takhle: sál 6, řada9, sedadlo 12, čas 12:30, cena 109,00, den Mon a datum 23/08/04. Bylo to samozřejmě různě přeškrtaný.
Garfield byl dost dobrej. Ale ostatní mě dost naštvalo!!!
Na Artušovi jsme byli až po Garfieldovi (myslim, že ten další měsíc). Jestli to byl ten samej pokladní tak se asi zbláznim!!!!!!!!
(O tom jak jsme šly s Fíjou a s Markou na Artuše se dočtete ve Fíjinym zápisu!!!)

 
© by Béra a webslave Nóblhóch