Bodláci - Kronika

Novinky Oddíl Oddíl živě Plácostroj Kontakty Mapa webu

Bodláci Oddíl živě Kronika Becheche 8.-10.12.2006

Becheche 8.-10.12.2006

Letošní Becheche sice nebylo na sněhu, ale zato co do účasti, nemohli jsme si přát nic lepšího - jeli jsme všichni :)

Páteční večer proběhl zcela klasicky. Zato sobota byla celá v duchu Vánoc. Někteří vyřezávali z tykví "lampióny", další pletli věnce a ostatní matlali úly (jeden s prémiovou rozinkou) - ale povedly se nám :) K večeru ještě někteří dobalovali dárky. Taky jsme dělali bramborový salát a začali připravovat rybí prsty.

Ty byly hodnoceny podle vzhledu před a po smažení. Nebudu uvádět, kdo vyhrál, ale zjistili jsme, že "méně někdy znamená více". Po večeři jsme začali s vánoční tombolou se spoustou všelijakých dárků. A potom se rozdávaly dárky - v tom jsme se střídali.

Dárků byla spousta. Tak třeba: oddílový pytlíček, kamenné těžítko, bloček (konkrétně "Desky s blokem"), korálková kytička, přívěsek z korálků, stojánek na vonnou tyčinku z keramiky, CD s fotkami, rozlišovák družstev na hry, svíčky, další přívěsek, kalendář, družinová fotka z tábora, minilodička, erbík hradu... a to je snad všechno. Jestli jsem něčí výrobek zapomněla, tak se moc omlouvám.

Potom jsme ještě zpívali a šli jsme spát. Cesta proběhla celkem obyčejně, jenom jsme déle čekaly a v prostojích jsme hrály.

Takže Becheche 2006 se vydařilo, a myslím, že už se všichni těšíme na to další.

Gibra

 
© by Béra a webslave Nóblhóch