Bodláci - Kronika

Novinky Oddíl Oddíl živě Plácostroj Kontakty Mapa webu

Bodláci Oddíl živě Kronika Hacienda 20.-22.5.2005

Hacienda 20.-22.5.2005

Jak už to tak bejvá, zase se jelo na dvě půlky. Asi bych neměla říkat půlky, protože nás bylo 11 a odpoledňáků jenom 8. No jak vidíte sami, účast nevídaná. Jelikož jsem jela večer, nemůžu vám říct co se dělo při cestě odpoledne. My jsme zase jednou zabraly hodně místa, takže autobus byl trochu přeplněnej. Když jsme vystoupily v zatáčce, byl tu jeden člověk (Gejt) poprvé, takže šel se zavázanejma očima. Musely jsme to trochu obejít, protože nad lesem stanovali ňáký lidi. V Haciendě jsme udělaly ty běžný věci a šly spát.

V sobotu ráno hned po snídani šla většina hrát s Fíjou hry (nevim jaký, protože jsem byla ta menšina co hrabala ostrov). Po obědě se hrála hra „seber co nejvíc a sám se nezamotej“ a potom jsme po družinách hledaly v lese lasa. (My jsme to vyhrály.) Večer se hrály Města, ale pro větší počet se hrálo venku, takže všichni měly všude trávu. A předtim se zpívalo. O půlnoci někteří jedinci šli po stopách puzzle.

V neděli jsme plely stromečky, jezdily na Speedy a střílely z luku. Mimochodem Červajs má mistra lukostřelce (9 z 12 do terče). Taky se musim zmínit o naší krásný zahrádce na který kvetly modřence, tulipány a narcisky (ty o trochu dříve). A po obědě nastal tradiční chaos. Vlakem jsme jely ve dvou kupé, protože do jednoho by sme se fakt nevešly. Takže hra šla oproti sobotě rychle. Uteklo to jako voda a už jsme se loučily na hlaváku.

Účast: Béra, Fíja, Hráša, Dumbo, Žvyžla, Gibra, Harley, Marka, Curly, Let-Fly, Gejt, Červajs, Čikala, Magneta, Craab, Taluta, Eliška, Markéta, Muréna

Harley

Originál s grafickou úpravou si můžete přečíst v naší krásný, poctivý, zelený kronice.

 
© by Béra a webslave Nóblhóch