Aktuální táborový zpravodaj

1.8.2005 pondělí
Patnáctý den tábora

Dneska opět jedu na tábor, jestli stihnu ještě večer přidat fotky, to nevím, ale asi ne, přijedeme totiž až večer, někdy zítra ale určitě nějaký přidám a přidám i čerstvé informace :-)

2.8.2005 úterý
Šestnáctý den tábora

Důležitá zpráva: Bohužel se nám nepodařilo zajistit dřívější odvoz kufrů. Budou k vyzvednutí v neděli ve dvě hodiny na Suchdole.

Tak jak jsem předpokládal, fotky jsem včera nestihl, přijeli jsme pozdě, menší holky jsme zastihli už spící a starší se zrovna chystaly. Ale dneska jsem nafotil nástup, tak jestli mi nebude stávkovat kabel, tak ho přidám (omlouvám se za kvalitu, měl jsem špatně nastavenej telefon). Počasí je pěkné a všichni tu vypadají spokojeně, dnes je v plánu převážně hraní a doufám, že večer i hraní se zpíváním, možná se mi podaří něco ilegálně nahrát, ale nevím :-). Stáhnul jsem si zase spoustu fotek, tak jestli se k tomu dostanu, přidám je někdy od středy dál. V nejhorším případě budou po táboře v nějaké fotogalerii. Všivše.

nástup 1  nástup 2

nástup 3  nástup 4

nástup 5  nástup 6

3.8.2005 středa
Sedmnáctý den tábora

Z posledních kyselinových zásob baterie přidávám přímý pozdrav z louky. Včera jsem se snažil nahrát zpívání, ale nedopadlo to dobře, holky sice zpívaly hezky, ale nahrávky jsou dost příšerné až nevyhovující, takže je nebudu ani přidávat. Večer už budu doma, tak přidám ještě dnešní fotky. Všivše
Tak už z domova přidávám fotku mého táborového mobilního pracoviště a ještě tři táborové blíže neurčené.

mobilní pracoviště  z nástupu 1

z nástupu 2  z nástupu 3

4.8.2005 čtvrtek
Závěrečný den tábora

Dneska byl závěr hry, všem se líbil. Večer bude závěrečný táborák a zítra už se začne bourat. Všivše

Speedy  táborová blíže neurčená 1

táborová blíže neurčená 2  táborová blíže neurčená 3

5.8.2005 Pátek
První den bourání

Tak se začalo úspěšně bourat, všechna týpka jsou sundaná a naštěstí suchá, takže dosušování není v plánu. Fotky jsou dnes tématické. Večer se chystá Koroboroš a zítra dobourávání a příjezd domů.

odpočinek 1  hledání pod podlážkou

odpočinek 2  provizorní kuchyně

6.8.2005 Sobota
Druhý den bourání a návrat

Holky všechno stihly a už jsou ve vlaku. Jako důkaz přikládám fotky.

Ve vlaku 1  Ve vlaku 2

Ve vlaku 3  Ve vlaku 4

Táborový zpravodaj 2005 končí

Tábor skončil, tak jsem se konečně přiměl k tomu abych odstranil zbylé chyby v CSS, takže dnešním závěrečným dnem jsou konečně stránky validní i z tohoto úhlu pohledu :-). Zpravodaj zde ještě nějakou dobu vydrží. Do doby než přijde nová verze bodláčích stránek, potom se přestěhuje do archivu.
Děkuji za pochvaly zpravodaje, které ke mně z různých směrů dopluly :-).

 
© by webslave Nóblhóch