Táborový zpravodaj z týdne od 25.-31.07.2005

25.7.2005 pondělí
Osmý den tábora

Dneska máme fotky z veselého táboráku. Jsou ale jenom z Piktí My Fair Lady, protože na Amazončího Medvídka Pů a Vlaštovčí Piráty z Karibiku už byla na focení telefonem tma. Proto se musí počkat na fotky z foťáku. Největší hvězdy večera:
Let-fly jako Lísa,
Ďalka jako Králíček,
Čikala jako komodor Norrington,
Červajs jako Kapitán Jack Sparrow
Zítra mají přijet hvězdáři, tak snad bude jasno.

Veselý táborák 1  Veselý táborák 2

Veselý táborák 3  Spíme

26.7.2005 úterý
Devátý den tábora

Dneska ještě nemám zprávy, přidávám tedy pouze fotku, která mi přišla z návštěvního dne.
Odpoledne se intenzivně spalo, aby se všichni připravili na hvězdáře, potom se koukali na slunce a večer, pokud nebude zataženo, půjdou na hvězdy. Přišly mi další fotky, najdete je opět vlevo nahoře pod odkazem fotky 2

Návštěva rodičů 

27.7.2005 středa
Desátý den tábora

Tak na hvězdáře se celkem vyčasilo, takže holky viděly mlhoviny, hvězdokupy, měsíc a všechny ty blbinky nahoře :-). Bohužel dneska nedorazily žádné fotky, tak snad zítra. Dneska byl slibový táborák a podle Béry se vydařil. Přidal jsem alespoň fotky ze stavění, tak se tam můžete kouknout. A ještě jedna technická zpráva - zobrazil jsem si stránky v Opeře a zhrozil jsem se - jsou celý divně posunutý a rozhozený. Dělá to centrování pro Explorer a vážně nevím, jak z toho ven. Snad jedině to v exploreru zase zrušit a nechat to zarovnaný doleva, ale to se mi moc nechce, moc lidí s Operou sem podle statistik nechodí a těm zbývajícím se omlouvám.

28.7.2005 čtvrtek
Jedenáctý den tábora

Zprávy přímo od Béry:
Dopoledne jsme uklízely les, odpoledne se starší holky byly koupat a Veverky hrály hry. Vedro zatím přežíváme a všechno jsme uzpůsobili tomu, abychom zítra nemusely vystrčit nos z naší relativně chladné louky.
Také dneska přidávám čerstvé fotky - jednu ještě do pondělí, bylo to tam takový neučesaný :-).

Taluta  Koupání

Craab  Bodování

29.7.2005 pátek
Dvanáctý den na poušti

Tak doufejme, že horko bude zvládnutelné. Dneska přibyly fotky z návštěvního dne (fotky 2). Děkuju moc za jejich poslání.
A ještě teď večer přibyly čtyři další. Podle všeho dopadl horký den dobře. Snad mi zítra přijdou nějaké fotky.

30.7.2005 sobota
Třináctý den tábora

Tak bohužel, dneska také žádné fotky, jenom zprávy:
Veverky byly na výletě v Deštné, v muzeu a potom na Zámku, koupaly se v Rytíři (nebo v Rytířovi?) a moc se jim to líbilo.
Starší holky byly v táboře, dopoledne hrály hry a odpoledne veslovaly a střílely z luku. Béra mi slíbila, že budou dneska zpívat a hrát potichu, aby si je policie nespletla s jiným tábornickým počinem ;-)
Všichni jsou tedy v pořádku a všivše.
Zítra mi snad zase dorazí nějaké fotky.

31.7.2005 neděle
Čtrnáctý den tábora

Dneska prší, takže je program pod střechou. Jinak je v plánu přírodovědná procházka a večer pro zájemce koncert vážné hudby na Zámku.
Béra si půjde dneska nabít telefon, tak je možné, že večer přijdou ještě nějaké fotky.

Dumbo s lukem  Hrášek v týpku

Program pod střechou 1  Program pod střechou 2

 
© by webslave Nóblhóch