Táborový zpravodaj z týdne od 03.-08.08.2009

3.8.2009 pondělí
15.den tábora

Dopisovatel Réna:
Dopoledne v pondělí - abyste to věděli,
byl pracovní dvouprogram a já o tom píšu vám.
Stvořili jsme dvě skupiny, každá měla úkol jiný.
Ta, co měla deset členů (koho už si nevzpomenu),
měla v parku uklidit
druhá po potoce jít a netýkavky vyslídit.
Hanka to nějak nezvládla a do potoka upadla
Všichni se vrátili zpět, tak akorát na oběd.

Odpoledne po klidu jsme hráli táborovou hru.
Piktové do lesa zašli a ostatní schránky našli.
Ukradli nám depeši, zato se však nevěší.
Byl to jenom malý restík, sraz pak stejně nikdo nestih
Nakonec nám hru vysvětlili a my rychle vyrazili.
Devět míst jsme věděli, kam jsme papírky dát měli
Jedno místo na nich bylo psáno, na jiné ale bylo dáno.
Ostatní měli ta místa obejít a papírky (dle nápisů) navrátit.
Nikdo nepřemístil celou trasu, na to jsme neměli dost času.

Večer smalty na programu byly, plíšky jsme si nabarvili
A dost jsme se pobavili.
Kdo už nechtěl smaltovat, ten šel spokojeně spát.
Já byla taky unavená, takže je to všechno - Vaše Réna.

tábor

Fotka byla pořízená našimi samosolskými sousedy z letadla. Dalo jim to hodně práce a bylo třeba spousta přeletů, takže jim tímto moc a moc děkujeme! Takže si můžete konečně prohlédnout celý tábor.

Organizační poznámka: Čas příjezdu se nemění. Čas a místo na vyzvednutí kufrů napíšeme nejpozději v pátek ráno.


4.8.2009 úterý
16.den tábora

Dopisovatel Maine:
Od rána trošku pršelo, takže první program jsme strávili v Budoáru a společně s Červajs jsme zkoušeli, jak se dělí barvy.
Po svačině jsme byli v lese a hráli různé hry.
K obědu byla rajská s knedlíkem, odjeli veverky a my jsme s Fíjou hráli na Pornech táborovou hru o přesouvání Lorda Wellingtona na bitvu u Waterloo. Hra se nám protáhla na oba programy a pak jsme ještě hráli Revoluci.
K večeři byli knedlíky s vejcem.


5.8.2009 středa
17.den tábora

Ze středy na čtvrtek v noci se hrál závěr hry. A šlo se spát pozdě, takže když jsme odcházeli z tábora, většina ještě spala a proto ještě nemáme napsaný zpravodaj od dopisovatele.


ORGANIZAČNÍ VSUVKA: Návrat je v sobotu v 18,41 na Hlavní nádraží. Kufry budou k vyzvednutí hned večer od 19 do 21 hodin v Cukrovarnické 19. Pokud se vám to nehodí, volejte.

Poslední "normální den" tábora, tak si vše pořádně užíváme - máme vše dvakrát. Budíček, dvě rozcvičky, dvakrát si čistit zuby a dvě snídaně. Po prvním bodování přišla Fíja a rozházela Taishe a Réně věci. Do vedlejšího týpka přišla Béra a rozházela věci Craabovi a Quice. Pak bylo druhé bodování. Nástup a vytahování vlajky a ještě jednou. Marky hra na dva programy s vodou a zkumavkami. Svačina taky dvakrát. Oběd byl taky na dvakrát. Poprvé jsme dostaly brambory a podruhé maso s omáčkou. Po poledním klidu byla táborová hra na dva programy. Plnily jsme různé úkoly na různých místech po okolí. Nástup a stahovat vlajku taky dvakrát. K večeři byl květák na mozeček - první večeře, s bramborama - druhá večeře. Od poledního klidu do večerky jsme skládaly a sešívaly Britskou vlajku. Po večeři byl veselý program v budoáru. Večerka. Po večerce budíček a noční program se svíčkami.
Poslední "normální den" tábora, tak si vše pořádně užíváme - máme vše dvakrát. Budíček, dvě rozcvičky, dvakrát si čistit zuby a dvě snídaně. Po prvním bodování přišla Fíja a rozházela Taishe a Réně věci. Do vedlejšího týpka přišla Béra a rozházela věci Craabovi a Quice. Pak bylo druhé bodování. Nástup a vytahování vlajky a ještě jednou. Marky hra na dva programy s vodou a zkumavkami. Svačina taky dvakrát. Oběd byl taky na dvakrát. Poprvé jsme dostaly brambory a podruhé maso s omáčkou.Po poledním klidu byla táborová hra na dva programy.Plnily jsme různé úkoly na různých místech po okolí. Nástup a stahovat vlajku taky dvakrát. K večeři byl květák na mozeček - první večeře, s bramborama - druhá večeře. Od poledního klidu do večerky jsme skládaly a sešívaly Britskou vlajku. Po večeři byl veselý program v budoáru. Večerka. Po večerce budíček a noční program se svíčkami.


 
© by webslave Nóblhóch